جوادشفیعی ثابت

وبگاه شخصی

جوادشفیعی ثابت

وبگاه شخصی

جوادشفیعی ثابت
**آرمان خواهی انسان، مستلزم صبر بر رنج هاست. پس برادر خوبم! برای جانبازی در راه آرمان ها، یاد بگیر که در این سیّاره ی رنج، صبورترین انسان ها باشی.**
«سید مرتضی آوینی»

روز پاسدار، روز ولادت حسین‏‌بن‌‏على(ع) است، و پاسدار مظهر مجاهدت خالص و پاک و صادق براى حضرت حق است و داعیه سپاه پاسداران، داعیه عمیق و ضروریست بنام ؛ پاسدارى از انقلاب شکوهمند ایران اسلامى.

اگر پاسدار نبود به واقع در این کشور عظیم ایران اسلامی که منادی مبارزه با استکبار جهانی و دفاع از مظلومان و مسلمانان است و این انقلابیکه ، تاریخ کشور را تغییر داد، و این ملت را از افتادن در تندباد ویرانگر و نابودکننده دشمنان نجات داد؛ که اگر نبود پاسدار،بسیاری از آرمانهای انقلاب تحقق نمی یافت.

خیل عظیمی از جوانان این مرز بوم از ابتدای انقلاب تا کنون در لباس مقدس سپاه و بسیج ؛پاسداری را تا سرحد نثار خون و جان و آبرو در خدمت مردم ولایتمدار و این میهن اسلامی قرار دادند.

-پاسداری ، یک فرهنگ است

- پاسداری صرفاً یک حرکت نظامى نیست، پاسدارى، یک فرهنگ است، جنبه عقیدتى و سیاسى و فداکارى و مجاهدت دارد.

-پاسداری ، یعنی لباس عفاف و تقوا پوشیدن و  به استقبال معنویات رفتن

-پاسداری ، یعنى موقعیت و زمان را شناختن، به خدا اعتماد کردن و اخلاص هم ورزیدن و حضور در تمامی میدانهای دفاع از نظام

-پاسداری ؛یعنی بدانیم مهم‌تر از نام پاسدار؛ زى و روحیه پاسداری از اسلام است و برایش مسائل شخصی مطرح نیست.

-پاسدار یعنی کسی که مبانى نظرى انقلاب را درست و عمیقاً می شناسد

-پاسدار یعنی در تلاش برای تربیت خود به‌‏عنوان انسان صالح

-پاسدار؛یعنی کسی که عنوان پاسدار را یک اعتبار و تاج کرامت میداند

-پاسدار یعنی همان که حضرت امام خامنه ای فرمودند:((که اگر پاسدار نبود، هیچ چیزی نبود و هیچ چیزی نمی‌ماند))

امروز هر کس که به نحوی از ارزشهای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی پاسداری می‌کند و در صحنه های سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و امنیتی حضور آگاهانه و ولایتمدارانه دارد و آن را نگه می‌داردیک پاسدار است.

پاسدار یعنی  سرباز مکتب خمینی(ره) بودن؛ نه سرباز مکتب«کیان و ایران و نیاوران»؛پاسدار همیشه سرباز جان برکف مکتب حضرت روح الله است؛و همین اصل سپاه و پاسدار را سرافراز داشته و دشمنان اسلام بیش از هرکسی از سپاه غیور کینه به دل گرفته اند و براستی پاسدار مکتب خمینی(ره) آموخته است، مکتبهایی که هر کدام بخشی از حقیقت را گرفته اند هرگز همچون نام خمینی(ره) در تاریخ ماندگار نخواهند شد و مردم همیشه به آرمان و گفتمان و مکتبی وفادار مانده اند که نزدیکتر به گفتمان و مکتب ولایت بوده است.

واجب است به یاد داشته باشیم که اگر روزگاری جوانان پاسدار ما نبودند و این  نهال تازه انقلاب را از تهاجم دشمنان حفاظت نمی‌کردند،به تعبیر مقام معظم رهبری؛ چیزی از انقلاب باقی نمی‌ماند، تا عالمش؛ درباره مسایل علمی آن، مهندسش ،درباره مسایل مهندسی آن، پزشکش ،درباره مسایل دیگر آن، و بقیه خدمتگزارانش هرکدام در حیطه کار خود، به آن خدمت کنند. در لحظه‌های اول، باید دلسوز‌ترین انسان‌ها، از یک مولود و یک نهال تازه نگهداری کنند؛ کار هرکس نیست. این است که عنوان پاسدار، یادآور آن لحظه‌ها می‌باشد.                           جوادشفیعی ثابت

*با بهره گیره از فرمایشات امام خامنه ای(حفظ الله)

۹۳/۰۳/۱۱
جواد شفیعی

نظرات (۵)

۱۱ خرداد ۹۳ ، ۰۱:۳۳ سید هادی حسینی
سلام علیکم
استفاده کردیم از مطلبتون خوب نوشتید. وب خوب و پرمحتوایی دارید. در صورت تمایل تبادل لینک می کنیم. خبر از شما
خبر از شما
التماس دعا
http://www.razmandeganeshaft.ir/14624/%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%85%DA%A9%D8%AA%D8%A8-%D8%AE%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2/
۱۱ خرداد ۹۳ ، ۱۵:۵۸ سهیل میرزائی محرمانی
ورود آقای شفیعی ثابت را به عرصه مجازی تبریک عرض مینماییم /وامیدواریم فضای مجازی رو به توسعه قدم بردارد و ما آزاد اندیشان باید واقعیت ها را بنویسیم و بکوشیم تا به جامعه آرمانیمان نزدیک تر شویم /اگر چه طبق فرمایشات آقای شفیعی فضا ، فضای تهمت و افترا باشد ولی باید مثل چمران فداکاری کر
بله جناب آقای شفیعی ما پاسداریم / ما در سال فرهنگ ، پاسدار فرهنگ هستیم ، پاسدارفرهنگ فلکلور ، بومی و مذهبی هستیم ، ما در سال فرهنگ باید بکوشیم اعتماد از دست رفته مردم را احیا کنیم ، ما سربازان ولایت باید بکوشیم تا جامعه رو به صداقت ، عقلانیت سوق داده شود. ما هستیم تا آخر هستیم برای توسعه یافتگی در بخش فرهنگ که همیشه از طرف دولت ها مظلوم واقع شده . ولی طبق فرمایشات دکتر روحانی در همایش محیط زیست اینکه  فرهنگ باید دست مردم سپرده شود تا تشکل های محلی# مدنی # بتواند پاسدار ارزش های خود باشند  .. بله فرهنگ تزریق شدنی نیست ..
سلام و علیکم 
به نظرم ادم با دروغ دغل به هیجا نمی رسه آقا جواد 
حضرت امیر می فرماید :  النجات فی الصدق 

توصیه برادرنه بود  خواه گوش گبرو خواه ملال 
نه با یوزارسیف به جای رسیدی نه با شهید چمران خواهی رسید 
خودت باش عزیز برادر و این اسامی را هزینه نکن لطفا 
خودت باش 
تنها نقطه ضعفت همینه به توانایی خودت ایمان نداری 
مواظب خوبیات باش یا علی (ع) 

پاسخ:
متشکرم
خدا میداند نه القابی را بخود دادم
نه ادعا دارم که کسی هستم
الگوهایی را دارم که خیلی دوستشان دارم
هیچ نیستم و ادعا و توانایی هم ندارم
الحمدالله بقیه همه خوب و توانمند هستند
نجات در صداقت است
حرف حقی هست
چشم -ملالی نیست
گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم/ آیا تو چنان که می‌نمایی هستی؟

سلام . خدمت برادر عزیزی که اینگونه برداشت ناعادلانه می کند به عرض می رسانم که برادر عزیز حاج جواد شفیعی که نزدیک به 30 ماه در خدمت این بزرگوار در شهرستان شفت بوده ایم خدا شاهد است که جز خوبی و محبت به مردم عزیز شهرستان شفت چیزی ندیده ایم .

ایشان زحمات زیادی کشیدند و جزو آن دسته افرادی نیستند که یک شبه راه صد ساله را بخواهند فقط نسبت به لیاقتشان به درجاتی رسیدند .

حال اگر شخصی از بزرگان گذشته  که همیشه در قلب ما و همه ی ملت ایران بوده اند سخنی بگوید یعنی می خواهد به جایی برسد . این دیگر چه منطقیست شما دارید .

وظیفه ما مرور زحمات و الطاف گرانبهای افرادی چون شهید چمران و...  و الگوگیری از این بزرگان است .

حال شما اگر مشکل شخصی دارید درست نیست در این فضا به شخصیت یک مسلمان توهین کنید چون همه بیدارند و این هم توصیه برادرانه بنده بود .

در ضمن صفت یوزارسیف را مردم شهرستان به ایشان لقب دادند نه خود ایشان به خودشان

مسدام باشید

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی